PL

Business training

Biznes Europa, szkolenia, kursy

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.

Napoleon Hill

Choose your language training

English

Czech

Danish

French

Spanish

Japanese

Dutch

German

Norwegian

Polish

Russian

Swedish

Italian

Szkolenia biznesowe w Remedium Europa

Rozumiemy, że firmy oraz korporacje nie są identyczne i mają zróżnicowane potrzeby i wymagania. Dokładamy wszelkich starań, aby wyjść temu naprzeciw. Z każdym naszym Partnerem biznesowym budujemy więź, która prowadzi do sukcesu.

Jesteśmy specjalistami i nasze doświadczenie uczy nas, że przed rozpoczęciem współpracy należy dobrze poznać nowego Partnera biznesowego. Aby to osiągnąć, spotykamy się z Państwem, aby poznać Państwa oczekiwania. Następnie przygotowujemy program współpracy, wyznaczamy koordynatora projektu i uruchamiamy szkolenia.

W przypadku szkoleń stricte językowych proponujemy wcześniejsze przeprowadzenie audytu (w formie testów pisemnych i ustnych), sprawdzającego poziom językowy kursantów. Dzięki temu możemy przydzielić kursantów do optymalnych dla nich grup i poziomów, dobieramy odpowiednich trenerów (native speakerów lub osoby dwujęzyczne, w zależności od Państwa preferencji).

Troszczymy się o efekty naszej współpracy. Regularnie przyglądamy się postępom kursantów i modyfikujemy program tak, by najlepiej realizował założone cele.

Ponadto oferujemy:

Audyt językowy

Na Państwa życzenie przeprowadzamy weryfikacje poziomu kompetencji językowej przyszłych kursantów oraz badamy potrzeby szkoleniowe pod kątem lepszego rozwoju umiejętności i komunikacji językowej.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy profesjonalistami, potrafimy na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia modyfikować program kursów tak, aby przynosiły optymalne efekty.

Jak i kto?

Tworzymy międzynarodową kadrę doświadczonych trenerów języków, native speakerów, trenerów dwujęzycznych – ludzi, których łączy pasja i chęć popularyzacji języka, a także kultury i obyczajów wybranego kraju.

Testy

Napisz do nas, a prześlemy wstępny test językowy.

Cel

Prowadzimy szkolenia zgodnie z ustaleniami i przedstawionymi nam oczekiwaniami. Realizujemy założone cele oraz monitorujemy postępy kursantów. Aby to osiągnąć, korzystamy ze środków dobranych adekwatnie do potrzeb kursantów.

Specyfikacja

Dbamy o to, by nasi kursanci osiągali odczuwalny postęp. Interesuje nas przede wszystkim język obcy w praktyce i kładziemy nacisk na uczenie się go w użyciu. Dla każdego szkolenia wybieramy team leadera projektu, który dba o jakość szkolenia i utrzymuje bezpośredni kontakt z Klientem. Prowadzimy ankiety i przekazujemy feedback trenerom. Ponadto trenerzy językowi utrzymują mailowy kontakt z kursantami, przesyłają podsumowania zajęć oraz cykliczne maile dotyczące postępów. Na życzenie wystawiamy certyfikat ukończenia poziomu szkolenia.

Kompetencje językowe

W programie każdego kursu zadbaliśmy o rozwijanie najważniejszych kompetencji językowych (mówienie, pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu), jednak szczególny nacisk kładziemy na konwersację! Nie ma nic ważniejszego niż sprawność i otwartość w komunikowaniu się. Dlatego robimy wszystko, aby już po pierwszych zajęciach kursant nabrał pewności siebie. Zapraszamy również na specjalne zajęcia poświęcone kulturze i obyczajom kraju, z którego pochodzi nauczany język. Osobom, którym nie wystarcza już sama konwersacja, proponujemy również specjalne zajęcia z translatoryki (metody przekładu tekstu).

Metodyka pracy

Stawiamy na metody o najwyższej udowodnionej skuteczności – tj. metody bezpośrednie, które angażują kursantów w aktywne uczestnictwo w dyskusji. W tym celu prowadzimy debaty, odgrywamy scenariusze, budujemy płynności i swobodę językową, dajemy możliwość autoprezentacji. Nasi trenerzy wykorzystują również techniki multimedialne oraz dbają o to, aby każdy kursant miał wpływ na tematykę zajęć.

We focus on success, progress and cooperation!